Trainingsschema - Bernardus

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsschema

Trainingsschema


Trainingsprogramma en voorkeurtijden wedstrijden en klassen-indeling.

Veld 1a en 1b, hoofdveld kantine zijde, veld 1c en 1d hoofdveld spoorijde, veld 3a is derde veld kantinezijde en 3b is derdeveld soorzijde. 
zie onder regel bij afgelsasten veld 3 op donderdag. overige dagen uitwijken naar trainingsveld. 

  Trainingsprogramma 2022-2023
                   
  Tijden Ved 1a Veld 1b Veld 1c Veld 1d Veld3a Veld3b Trainingsveld
Maaandag 17:30 18:30 Keepers / JO8-1 JO9-1 /JO8-2 JO13-2    
  18:30 19:45 JO11-2 / JO10-2 JO11-1 / JO10-1      
  20:00 21:15 JO17 Zaterdag 4      
                   
  Tijden Ved 1a Veld 1b Veld 1c Veld 1d Veld3a Veld3b Trainingsveld
Dinsdag 17:30 19:00 JO13-1 Keepers MO13 MO11    
  19:00 20:15 MO17 JO19-1 JO16 JO15  
  20:15 21:30 Heren selectie 1 heren selectie 2 Dames selectie 1 en 2  
                   
  Tijden Ved 1a Veld 1b Veld 1c Veld 1d Veld3a Veld3b Trainingsveld
Woensdag 17:30 18:30 Keeper / KO8-1 JO9-1 JO8-2     JO7
  18:30 19:45 JO11-2 / JO10-2 JO11-1 / JO10-1      
  20:00 21:15 JO17 Zaterdag 4      
                   
  Tijden Ved 1a Veld 1b Veld 1c Veld 1d Veld3a Veld3b Trainingsveld
Donderdag 17:30 19:00 JO13-2 MO11 JO13-1 MO13  
  19:00 20:15 JO19-1 JO16 JO15 MO17 Veteranen 19.30-20.30
  20:15 21:30 Heren selectie 1 dames selectie 1 en 2 heren sel 2 ov senioren zaterdag 3 20.30-21.30
  20:30 21:30              
                   
  Tijden Ved 1a Veld 1b Veld 1c Veld 1d Veld3a Veld3b Trainingsveld
Zaterdag 09:00 10:00         JO7
  10:00 11:00         Hummels
  *mogelijk 2e helft veranderen ivm voorkeurstijden trainers       
  *Bij afkeuring veld 3 op donderdag: heren sluiten bij kunstgras aan senioren gaan naar trainingsveld


Voorkeurstijden en klasseindeling seizoen 2022-2023    
     
Teams Voorkeurstijd thuis klasse
HUMMELS 10.00 XX
JO7 kwart veld 08.45 GHC
JO8-1 09.00 4e
JO8-2 09.00 4e
JO9-1 09.00 4e
Jo10-1 half veld 09:00 3e
Jo10-2 half veld 10:30 5e
Jo11-1 half veld  10:30 2e
Jo11-2 half veld 09:00 6e
MO11-1 half veld 09:00 6e
Jo13-1  09:00 2e
Jo13-2  09:00 6e
Jo15-1  10:30 2e
Jo16-1 09:00 2e
Jo17-1  10:30 3e
Jo19-1 12:15 2e
MO13-1 10:30 3e
MO17-1 10:30 2e
VR1 14:30  
VR2 12:15  
ZAT 1 14:30  
ZAT 2 12:15  
ZAT 3 12:15  
ZAT 4 14:30  



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!