Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
22 sep 19:00 SV Bernardus MO17-1 Voorschoten`97 MO17-3
23 sep 17:45 Meerburg JO12-5 SV Bernardus JO12-2
25 sep 8:45 Koudekerk JO9-1 SV Bernardus JO9-1
25 sep 9:00 SV Bernardus JO15-2 ST Siveo '60/Sportief
25 sep 9:00 SV Bernardus JO12-2 Hazerswoudse Boys JO12-2
25 sep 9:00 Rijnvogels, fc MO15-1 SV Bernardus MO15-1
25 sep 9:30 ASW JO13-1 SV Bernardus JO13-1
25 sep 10:00 Altior JO11-1 SV Bernardus JO11-1
25 sep 10:30 SV Bernardus JO17-1 Hazerswoudse Boys JO17-1
25 sep 10:30 SV Bernardus JO11-3 Koudekerk JO11-2JM
25 sep 10:30 SV Bernardus MO17-1 MMO MO17-1
25 sep 12:15 SV Bernardus 2 Zwammerdam 2
25 sep 14:30 SV Bernardus 1 MMO 1
25 sep 14:30 SV Bernardus JO19-2 Voorschoten`97 JO19-4
26 sep 10:00 SV Bernardus 3 (zon) ESTO 4 (zon)
26 sep 10:00 SV Bernardus 5 (zon) Altior 5 (zon)
26 sep 12:15 SV Bernardus 2 (zon) Woerden 2 (zon)
26 sep 12:15 SV Bernardus 4 (zon) RVC '33 4 (zon)
26 sep 12:15 SV Bernardus 6 (zon) Stompwijk'92 5 (zon)
27 sep 19:30 Graaf W II VAC MO19-2 SV Bernardus MO19-1
2 okt 8:30 BSC '68 JO11-6 SV Bernardus JO11-3
2 okt 8:30 ARC JO9-5JM SV Bernardus JO9-2
2 okt 9:00 SV Bernardus JO11-1 Alphense Boys JO11-2
2 okt 9:00 SV Bernardus MO15-1 Hillegom sv MO15-1
2 okt 9:30 RCL JO9-3 SV Bernardus JO9-1
2 okt 10:00 Nieuwkoop JO17-1 SV Bernardus JO17-1
2 okt 10:00 ARC JO12-6 SV Bernardus JO12-2
2 okt 10:30 SV Bernardus JO15-1 Koudekerk JO15-1
2 okt 10:30 SV Bernardus JO12-1 RCL JO12-2JM
2 okt 12:00 SJZ JO19-2 SV Bernardus JO19-2
2 okt 12:00 Nicolaas Boys JO15-1 SV Bernardus JO15-2
2 okt 12:15 SV Bernardus JO13-1 Nieuwkoop JO13-1
2 okt 12:15 SV Bernardus MO19-1 SJC MO19-1
2 okt 14:30 SV Bernardus JO19-1 EMM'21 JO19-2
2 okt 14:30 SV Bernardus VR1 NSV'46 VR1
2 okt 15:00 Alphense Boys 2 SV Bernardus 2
2 okt 15:00 VEP MO17-1 SV Bernardus MO17-1
2 okt 16:00 SJC 1 SV Bernardus 1
3 okt 11:30 ASW 2 (zon) SV Bernardus 4 (zon)
3 okt 12:00 Nieuwerkerk 2 (zon) SV Bernardus 2 (zon)
3 okt 13:00 DSO 4 (zon) SV Bernardus 6 (zon)
9 okt 8:30 BSC '68 JO13-2 SV Bernardus JO13-1
9 okt 8:30 EMM JO9-3JM SV Bernardus JO9-2
9 okt 9:00 SV Bernardus JO12-1 Sporting Leiden JO12-2
9 okt 9:00 SV Bernardus JO11-1 Alphense Boys JO11-3
9 okt 9:00 SV Bernardus JO11-3 Alphia JO11-3
9 okt 9:00 SV Bernardus JO9-1 Meerburg JO9-4
9 okt 9:30 SV Bernardus JO15-1 Meerburg JO15-2
9 okt 10:00 Noordwijk JO12-2 SV Bernardus JO12-2
9 okt 10:30 SV Bernardus JO17-1 UVS JO17-2
9 okt 10:30 SV Bernardus MO17-1 Voorschoten`97 MO17-2
9 okt 11:00 Die Haghe MO15-1 SV Bernardus MO15-1
9 okt 11:15 SV Bernardus JO15-2 Woubrugge JO15-2
9 okt 11:20 S.V. Kickers'69 MO19-1 SV Bernardus MO19-1
9 okt 12:15 SV Bernardus 2 NSV'46 3
9 okt 12:30 S.V. Kickers'69 JO19-1 SV Bernardus JO19-1
9 okt 14:30 SV Bernardus 1 Teylingen 1
9 okt 14:30 SV Bernardus JO19-2 Stompwijk'92 JO19-1
9 okt 15:30 RCL VR3 SV Bernardus VR1
10 okt 10:00 SV Bernardus 3 (zon) ASC 5 (zon)
10 okt 10:00 SV Bernardus 5 (zon) KDO sv 6 (zon)
10 okt 12:15 SV Bernardus 2 (zon) XerxesDZB 3 (zon)
10 okt 12:15 SV Bernardus 4 (zon) ESTO 7 (zon)
10 okt 12:15 SV Bernardus 6 (zon) SVO Buytenpark 5 (zon)
16 okt 8:30 DoCoS MO17-1 SV Bernardus MO17-1
16 okt 9:00 SV Bernardus MO15-1 EMM'21 MO15-1
16 okt 10:00 Alphen JO15-2 SV Bernardus JO15-2
16 okt 10:15 RCL JO17-2 SV Bernardus JO17-1
16 okt 10:30 EMM JO15-1JM SV Bernardus JO15-1
16 okt 12:00 S.V. Kickers'69 2 SV Bernardus 2
16 okt 12:15 SV Bernardus JO13-1 Floreant JO13-2
16 okt 12:15 SV Bernardus MO19-1 Katwijk MO19-1
16 okt 14:10 Meerburg JO19-5 SV Bernardus JO19-2
16 okt 14:30 Football Factory 1 SV Bernardus 1
16 okt 14:30 SV Bernardus JO19-1 Hillegom sv JO19-2
16 okt 14:30 SV Bernardus VR1 Woubrugge VR1
17 okt 10:00 Altior 6 (zon) SV Bernardus 4 (zon)
17 okt 11:00 Football Factory 4 (zon) SV Bernardus 3 (zon)
17 okt 12:00 RKAVV 4 (zon) SV Bernardus 6 (zon)
17 okt 13:30 Moordrecht 2 (zon) SV Bernardus 2 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!